image

EREĞLİ BEREKET TARIM SPOR YENİ SEZONU BÖYLE AÇTI! HEDEF ŞAMPİYONLUK

Ereğli Bereket Tarım Spor Kulübü, 2023-2024 sezonunu dualarla açtı ve ilk antrenmanını yaptı. Kulüp Başkanı İbrahim İlaslan takıma başarı diledi, Teknik Direktör Ahmet Yılmazer ise hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Konya Süper Amatör Lig'de mücadele edecek olan Ereğli Bereket Tarım Spor Kulübü, yeni sezona 'merhaba' dedi.

Yeni sezonun açılışı, dualar eşliğinde kurban kesimiyle gerçekleştirildi.

Sezonun ilk antrenmanını Teknik Direktör Ahmet Yılmazer yönetiminde Ereğli Atatürk Stadyumu'nda yapan turuncu-beyazlılar, yenilenen kadrosuyla Ereğli'yi başarıyla temsil etmeyi hedefliyor.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIM”

Antrenmanı ziyaret eden Ereğli Bereket Tarım Spor Kulübü Başkanı İbrahim İlaslan takıma yaptığı konuşmada, yeni sezonun hayırlı geçmesi temennisinde bulunarak, "Hepinizi aramızda görmekten çok mutluyum. Genel olarak ben kaybetmeyi çok sevmem. Ekip olarak da kazanacağımızdan eminim. Sizden bazı isteklerim olacak. Aile mantığıyla çalışalım, aile mantığıyla oynayalım. Sizler benim için, takımınız için elinizden geleni yapın. Bende elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım. Teknik ekip size çok güveniyor, bende size çok güveniyorum. İnşallah bu sezon Ereğli'nin iki takımı da, el ele bir üst lige çıkacak buna da eminim. Sizlerin sayesinde eminim. Ben her zaman yanınızdayım." dedi.

Ligde şampiyonluğu hedeflediklerini kaydeden Teknik Direktör Ahmet Yılmazer ise daha önce izlenip de beğenilen, ligi iyi tanıyan, genç ve tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım oluşturduklarını söyledi.